Pokoje – Pensjonat Wigierski Pokoje – Pensjonat Wigierski

MIEJSCE GDZIE WYPOCZNIESZ

Zarezerwuj pokój przez stronę internetową.

POKOJE

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy 20 pokoi 2-, 3-, 4- i 5-osobowych, w sumie pięćdziesiąt siedem miejsc noclegowych, usytuowanych w dwóch budynkach. Każdy pokój z osobną łazienką, lodówką i dostępem do internetu, większość z własnym tarasem. Cennik: Pokój 2os - 330 zł, 3os - 440 zł, 4os - 560 zł, 5os - 600 zł. Dzieci do lat 3 śpiące w jednym łóżku z rodzicami - bezpłatnie. Już niedługo oddamy do Państwa dyspozycji dwupoziomowe domki dla 4-6 osób w cenie 800zł/doba. Grupy zorganizowane prosimy o kontakt mailowy. Przepyszne śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. Kolacja dodatkowo płatna 50 zł.

UDOGODNIENIA

Restauracja

Na posiłki zapraszamy do 120m2 sali restauracyjnej, która z sezonu na sezon robi się coraz bardziej klimatyczna. Nasi Goście mogą w niej podziwiać obrazy i rzeźby lokalnych artystów, a wieczorem odpoczywać przy kominku czy filmie. Na życzenie przygotowujemy kolację.

Wspaniały klimat

W cenie pokoju są pyszne śniadania, nasi Goście uwielbiają drożdżowe racuchy z jabłkami i naleśniki z twarogiem. Latem do naleśników świeże jagody, a po śniadaniu pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego, na jednej z kilku usytuowanych w ogrodzie ławeczek.

Parking

Na terenie pensjonatu oddajemy do dyspozycji Gości jest darmowy parking.

Altana + Grill

Możemy zorganizować niezapomnianą biesiadę dla większej grupy. Zapraszamy do skladania zapytań o ofertę mailowo.

Sauna

Dla relaksu można skorzystać sauny z ruską banią. Dodatkowa opłata to 100zł (lub 150zł dla grupy powyżej 6 osób).

Otoczenie zieleni

Pensjonat położony jest na skraju puszczy Augustowskiej w sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Nasz ogród jest pełen kwiatów i roślinności.

Wydaje się interesujące? Dowiedz się więcej jak można aktywnie spędzić czas wokół pensjonatu.